“Одеський Клімат” – кондиціонери

В умовах глобального потепління кліматична техніка це вже не розкіш, а єдиний спосіб забезпечити собі гарне самопочуття, високу працездатність і комфорт в спеку. Особливо це стосується жителів півдня. Кондиціонери Одеса отримує «з перших рук» – морем з країн, де виробляються найкращі і якісні марки кліматичної техніки. Широкий вибір цих приладів, їх різноманітні характеристики і способи монтажу можуть викликати замішання у потенційного покупця. Як же зробити правильний вибір?

Перш ніж купити кондиціонер в Одесі, для початку потрібно уважно оглянути приміщення, в якому буде встановлено прилад, і врахувати такі особливості:

 • Вид приміщення і розмір. Так для промислового приміщення необов’язково вибирати компактну модель і вимоги до мікроклімату такого приміщення можуть бути менш суворими.
 • Скільки вікон, і які їхні розміри, чи знаходиться кімната на сонячній стороні чи ні. Ці дані допоможуть зрозуміти, які тепловтрати і теплоприток в приміщенні.
 • Кількість постійно проживаючих людей в приміщенні.
 • Наявність і кількість приладів, що виділяють тепло.
 • На якому поверсі розташовується приміщення. Якщо воно знаходиться на останньому, то нагрівається дах теж може бути джерелом припливу тепла.

Виходячи з цих даних, можна розрахувати, яка повинна бути потужність приладу. Однак, найкращим способом зробити правильний вибір буде консультація фахівця “Одеського клімату”. Тут можуть запропонувати якісні кондиционеры hitachi зі складу, а професіонали мають повні знання про те, яка кліматична техніка створить ідеальну температуру в конкретному приміщенні.

Найбільш поширена продаж кондиціонерів в Одесі наступних видів:

 • Мобільні (називаються також моноблоковими), тому що процесор і випарник розташовуються в одному блоці. Вони компактні і легко переносяться з одного приміщення в інше.
 • Спліт-системи розміщуються на стіні кімнати, а друга частина кондиціонера виноситься на зовнішню стіну будинку.
 • Мульти-спліт системи відрізняються від попереднього виду тим, що один зовнішній блок доводиться на кілька внутрішніх. Якщо небажано встановлювати кілька зовнішніх блоків або кліматична техніка необхідна відразу в декількох приміщеннях, то це найкраще рішення.

Фахівці «Одеського клімату» допоможуть вам визначитися з видом і маркою кліматичної техніки. Також компанія здійснює монтаж кондиціонерів в Одесі.

Раздел разное | Оставить комментарий

Оставить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Смотрите по-теме:

  Алкотестери

  Для чого необхідний алкотестер? Тест на алкоголь сьогодні можна провести навіть у домашніх умовах, використовуючи сучасну модель алкотестера. Даний пристрій призначений для проведення вимірювань в організмі...

  Гаражні ворота. Откатні

  Найбільш популярні типи гаражних воріт: откатні та складчасті. Подивимось детальніше. Відкатні ворота (зсувні) У розсувних воротах полотно закріплюється на консольної балці, яка, завдяки своїм профілем, здатна переміщатися...

  Підвищений і низкий гемоглобін

  Наш організм - це цілий механізм, який працює постійно. Щодня відбуваються сотні процесів, які дають нам можливість повноцінно існувати. Але нормальне функціонування можливе тільки у...

  Де купити муліне

  Найчастіше в звичайному магазині важко купити муліне тих кольорів, які потрібні вам саме зараз. Цю проблему з успіхом вирішує інтернет-магазин «motok.com.ua». Адже тут в каталозі...

  Ароматерапія: основні принципи лікування та профілактики

  Позитивні властивості ефірних масел були відомі ще багато століть тому. Вони мають заспокійливий або тонізуючий ефект, допомагають впоратися з поганим настроєм і дають можливість поліпшити...

Метки