Підвищений і низкий гемоглобін

Наш організм – це цілий механізм, який працює постійно. Щодня відбуваються сотні процесів, які дають нам можливість повноцінно існувати. Але нормальне функціонування можливе тільки у випадку, якщо вистачає всіх речовин.

Потрібні сучасні футболки? Ось тут – http://berrytex.com.ua/, у Львові є сайт, де є брендовий одяг від JHK.

Необхідно дотримуватися певного способу життя і прагнути до збалансованого харчування. Але далеко не всі мають таку можливість, тому таке явище, як знижений або підвищений гемоглобін, зустрічається досить часто.

Гемоглобін – це особливий вид білка, який дозволяє переносити кисень до органів, тим самим забезпечуючи їх нормальне функціонування.

Низький гемоглобін

Низький гемоглобін (анемія) – це явище, яке характеризується недостатньою кількістю еритроцитів (червоні кров’яні тільця). Саме вони надають нашій крові такий насичений червоний колір.

Виділяють три ступені низького гемоглобіну: легка; середня; важка.

Кожна з них визначається в залежності від кількості вмісту кров’яних тілець і може проявлятися такими симптомами: низька сворачиваемость крові; пасивність (сонливість і стомлюваність); головні болі, в тому числі мігрені; знижений артеріальний тиск (і пов’язане з цим почастішання серцевого ритму); погіршення кольору обличчя.

Залежно від ступеня зниженого гемоглобіну, призначають лікування. При легких формах в раціон харчування вводять продукти, що сприяють його підвищенню. До них відносяться: каші; яйця; екзотичні фрукти (банани, ківі); деякі типи каш (на основі злакових компонентів); м’ясо; буряк.

При виявленні серйозного зниження гемоглобіну, використовуються аптечні препарати. Це можуть бути уколи, таблетовані препарати або «батончики», що підвищують гемоглобін.

Підвищений гемоглобін

Підвищений гемоглобін також зустрічається досить часто. Основна причина – це порушення роботи деяких органів. У такому випадку у пацієнта можуть спостерігатися симптоми, схожі з низьким гемоглобіном, але причина зовсім протилежна.

Тим не менш, підвищений гемоглобін досить небезпечний для організму. Він призводить до згущення крові, що може перерости в тромбоз і посприяти появі бляшок. Така ситуація може бути критичною і стати причиною інсульту або інфаркту міокарда.

Для зниження гемоглобіну в крові, можна вживати дієтичні продукти, нежирне м’ясо риби, курку, зелень.

У кожному разі така проблема потребує консультації фахівця. Залежно від рівня гемоглобіну, він допоможе скласти потрібне меню і простежити за відновленням нормального стану організму.

Раздел болезни | Tagged as: , | Оставить комментарий

Оставить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Смотрите по-теме:

  Збільшення молочних залоз

  Багато жінок стикаються з різними проблемами грудей: хтось незадоволений розміром, хтось формою, а інші страждають від асиметрії. Досить багато жінок наважуються на операцію по збільшенню...

  Гаражні ворота. Откатні

  Найбільш популярні типи гаражних воріт: откатні та складчасті. Подивимось детальніше. Відкатні ворота (зсувні) У розсувних воротах полотно закріплюється на консольної балці, яка, завдяки своїм профілем, здатна переміщатися...

  Ароматерапія: основні принципи лікування та профілактики

  Позитивні властивості ефірних масел були відомі ще багато століть тому. Вони мають заспокійливий або тонізуючий ефект, допомагають впоратися з поганим настроєм і дають можливість поліпшити...

  Адаптогени

  Адаптогени - препарати, що активізують внутрішні ресурси організму з метою поліпшення здатності чинити опір агресивному і швидко мінливому зовнішньому середовищу. Поява терміна «адаптоген» Термін адаптоген з'явився в...

  Як трохи схуднути без дієт і таблеток

  Багато хто вважає свою фігуру не ідеальною. Навіть цілком стрункі дівчата нерідко намагаються скинути пару кілограм, щоб зробити свою вагу менше. Але для цього зовсім...

Метки